Kierowca
  • Kędzierzyn-Koźle
Kierowca
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Opole Voivodeship, Polska
DEPARTNER sp. z o.o.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz osób samochodem służbowym.
  • Dbanie o powierzony pojazd.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Obsługa smartfona w podstawowym zakresie.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B min. 1 rok.
  • Rzetelność i uczciwość podczas wykonywania pracy.
  • Chęć wykonania badań lekarskich dla Kierowców.

To oferujemy

  • NAJWYŻSZE WYNAGRODZENIE W TEJ BRANŻY.
  • TYLKO W NASZEJ FIRMIE JESTEŚ UBEZPIECZONY OD USZKODZENIA SAMOCHODU Z WŁASNEJ WINY.
  • Współpraca z firmą będącą w branży transportowej już od 2016 r.
  • Tylko w naszej firmie nie obciążamy Kierowców za uszkodzenie pojazdu.
  • Dodatkowe ubezpieczenie dla Kierowców w związku z używaniem auta służbowego.
  • Legalną Pracę z ubezpieczeniem w oparciu o umowę.
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień.
  • Nowe, wygodne, hybrydowe samochody z automatyczną skrzynią biegów. Toyota Corolla, Toyota Yaris Cross.
  • Pokrywamy koszty serwisowania pojazdów oraz paliwa.
  • Nie podpisujemy weksli, nie mamy zawiłych regulaminów.
  • Pełne wsparcie i pomoc 24h na dobę.
  • Ubezpieczenie od skutków uszkodzenia pojazdu.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

DEPartner to Twoja brama do profesjonalnego świata kierowania pojazdami na aplikacjach takich jak Uber, Bolt czy FreeNow. Dlaczego warto do nas dołączyć? Przede wszystkim cenimy i dbamy o naszych kierowców, dostarczając im najnowsze samochody z automatyczną skrzynią biegów, zapewniając wsparcie 24/7 i oferując konkurencyjne wynagrodzenie. Jesteśmy rekomendowanym partnerem flotowym i rozliczeniowym w wielu miastach Polski, co potwierdza naszą jakość i zaufanie wielu kierowców. Nasz model współpracy jest przejrzysty i uczciwy. Działamy na rynku od 2016 roku, posiadając bogate doświadczenie i znajomość branży. W DEPartner nie jesteś tylko kolejnym numerem - jesteś częścią zgranego zespołu, który docenia Twoją pracę i angażuje się w rozwój Twojej kariery. Jeśli szukasz stabilnego i pewnego partnera do współpracy w branży transportowej, DEPartner jest miejscem dla Ciebie. Zacznij z nami swoją drogową przygodę już dziś!

Odwiedź nasze biuro w Krakowie, Tarnowie, Rzeszowie, Lublinie, Opolu, Radomiu, Kielcach, Bielsku Białej, Częstochowie oraz na Śląsku.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DEPARTNER sp. z o.o. z siedzibą w: Opolska 12/106, 31-323 Kraków (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: admin@departner.pl.

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Kierowca Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584