Kierowca ciężarówki
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomeranian Voivodeship, Polska
PASZE BIOS sp. z o.o.
29. 9. 2024

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • PASZE BIOS SP.z o.o. oddział w Pruszcz Gdańskim zatrudni kierowcę kat. C+E w ruchu krajowym. Samochód typu beczka-paszowóz lub wywrotka z wydmuchem.
  • transport paszy dla zwierząt w obrębie do 200km od bazy.
  • Codzienne powroty do domu. Stawka godzinowa + premia.
  • Samochód przypisany do kierowcy.

Nasze wymagania

  • Wymagania:
  • prawo jazdy kat C+E
  • aktualne uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
  • mile widziane doświadczenie w transporcie beczka/silos - zaangażowanie i dbałość o powierzony sprzęt

To oferujemy

  • Gwarantujemy stałe zatrudnienie o umowę o pracę.
  • Praca całoroczna.
  • Wysokość zarobków zależna od zaangażowania.

O nas

Pasze Bios Sp. z o.o. , producent mieszanek paszowych luzem i w workach.

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291