Kierowca C+E w transporcie międzynarodowy
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, lubuskie, Polska
Elwiz Sp. z o.o.
16. 11. 2022

Firma Elwiz Sp. z o.o. producent okien i drzwi poszukuje kierowców C+E do transportu okien i drzwi tandemami. Nasze najczęstsze kierunki to Niemcy i Francja

Obowiązki

Terminowa dostawa zamówień do klientów zgodnie z przedstawionym grafikiem. Rozładunki towaru u klienta wózkiem podwieszanym.

Wymagania

- Doświadczenie minimum 2 lata
- Kategoria C+E

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Pakiet medyczny,
-Lub wynagrodzenie dla samozatrudnionych:
0,3 EUR/km, rozliczane zgodnie z systemem telemetrycznym zainstalowanym w ciągniku
30 EUR/rozładunek wózkiem widłowym - trasy od kilku do kilkunastu punktów rozładunku

Prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres email.