Kierowca C+E
  • Podegrodzie
Podegrodzie, Podegrodzie, Małopolskie, Polska
Sufigs Sp. z o.o
6. 8. 2024

Aktualnie, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Kierowca C+E
Zakres obowiązków w ramach stanowiska:
• Obsługa transportów na podstawie otrzymanej dokumentacji
• Kursy wykonywane są głównie na terenie województwa małopolskiego.
• Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie zawodowe.
• prawo jazdy kategorii C+E
• Komunikatywność i dobra organizacja pracy
• Umiejętność obsługi tachografu oraz dokumentacji przewozowej
• Dobra orientacja w terenie i umiejętność samodzielnej nawigacji
• Umiejętność obsługi pojazdu oraz dbałość o jego stan techniczny
• Znajomość przepisów drogowych i przewozu towarów
• Wymagane uprawnienia - karta kierowcy
• umiejętność pracy w grupie
• odpowiedzialność i uczciwość
Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę
• możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
• pakiet dodatkowy (karta Multisport ; prywatna opieka medyczna )
CV proszę wysłać na adres @

  • Praca Podegrodzie
  • Kierowca Podegrodzie
  • Podegrodzie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544