Kierowca C+E
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Aplikuj już dziś i pracuj dla najlepszych! PROFESJONALNY KIEROWCA Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą w rekrutacji kierowców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.profesjonalnykierowca.pl Dla naszego klienta poszukujemy KIEROWCY kat. C+E w transporcie międzynarodowym Miejsce bazy: Szczecin

Obowiązki

  • transport międzynarodowy
  • wyjazdy 2-3 dniowe
  • kierowanie pojazdem: ciągnik + naczepa chłodnia

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. CE
  • Ważna karta kierowcy do tachografu,
  • Aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy,
  • Aktualne badania psychologiczne,
  • Mile widziane uprawnienia ADR podstawowy,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy CE, ale niewymagane - możliwość przyuczenia.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie przez cały rok na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie miesięczne 8 500 zł/netto.
  • Umowa o Pracę

  • Kierowca uczestniczy przy załadunku, zabezpiecza towar przed wyjazdem.

  • Praca Szczecin
  • Kierowca Szczecin
  • Specjalista ds. e-commerce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748