Kierowca CE, 2710/2880 Euro na rękę, plandeka mega, Fulda, bez załadunków i rozładunków
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Rekrutujemy dla naszego niemieckiego klienta, firmy z okolic Fuldy:

Kierowców z kategorią C+E

KLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie 2710/2880 Euro na rękę
  • Możliwość pracy w systemie 3/1
  • Wysoką podstawę brutto
  • Zwiększone diety za trasy międzynarodowe
  • Darmowe napoje na bazie firmy
  • Bezpośrednie zatrudnienie w niemieckiej firmie transportowej
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się w okolicach Fuldy
  • Trasy międzynarodowe
  • Zestaw – Plandeka megatrailer
  • Przewóz części samochodowych i materiałów budowlanych
  • BEZ załadunków i rozładunków
  • Dobrze zorganizowane zaplecze sanitarne

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenia w kategorii C+E
  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • ADR podstawowe są wymagane

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 22 123 83 69

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567