Kierowca CE 2650-2850 euro na rękę blisko polskiej granicy, darmowy nocleg
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
9. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca bezpośrednio w Lipsku
  • Zestaw: skrzynia naczepa
  • Transport części samochodowych
  • STAŁE trasy
  • Praca w systemie zmianowym
  • Trasy wokół komina
  • Codzienne powroty do bezpłatnego zakwaterowania

WYMAGANIA:
  • Prawa jazdy kat. CE z kodem 95 oraz kartę kierowcy
  • Minimalnej znajomości angielskiego lub niemieckiego (podstawowe słówka)

OFERUJEMY:
  • Pensję 2650-2850 euro na rękę
  • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (w języku polskim)
  • Świadczenia niemieckie: Składki emerytalne, ubezpieczenie, Kindergeld 250€ na każde dziecko
  • Opiekę koordynatora mówiącego po polsku 24/7
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • System poleceń nowych pracowników – otrzymaj 500€ za polecenie!
  • Pracę OD ZARAZ

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567