Kierowca busa kat. B do 3,5 DMC - transport międzynarodowy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
INTO-IT sp. z o.o.
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz towarów
  • Wypełnianie CMR i innych dokumentów
  • Wypełnianie tachobuch
  • Wysyłanie zdjęć ładunku i CMR do sprawdzenia przed wyjazdem do punktu rozładunku
  • Pozostawanie w stałym kontakcie
  • Aktywna współpraca ze wszystkimi pracownikami firmy
  • Wysyłanie wszystkich dokumentów CMR pocztą w każdy poniedziałek
  • Weryfikacja stanu technicznego pojazdu
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Punktualność
  • Kadencja 1.5-2 miesiący

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Prawo jazdy zawodowe kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5 tony po UE

To oferujemy

  • Wyjazd z Warszawy
  • System pracy 5/2
  • Oficjalne zatrudnienie
  • Weekendy płatne
  • Własna wyprawa
  • Nowa flota pojazdów
  • Pomoc w załatwieniu spraw formalnych

O nas

Firma INTO-IT Sp. z o.o. specjalizuje się w spedycji oraz przewozach międzynarodowych. Świadczymy usługi samochodami do 3.5 tony.

  • Praca Warszawa
  • Kurier (transport) Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836