Key Account Menager
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Axians IT Poland
26. 9. 2024

Marka Axians obecna jest w 35 krajach. Pod jej szyldem pracuje 14 tys. pracowników. Dzięki swojej rozbudowanej sieci jednostek biznesowych łączy doświadczenie w zakresie implementacji i utrzymywania rozwiązań technologicznych z zaspokajaniem najbardziej złożonych potrzeb biznesowych.

Firmy działające pod marką Axians specjalizują się w gromadzeniu, przesyłaniu, przetwarzaniu i bezpiecznym udostępnianiu danych. Nasi specjaliści posiadają potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 60 firm, do których należą m.in.: Cisco, Dell, F5, Fortinet, Hitachi., HP, IBM, Infor, PaloAlto, SAP, SAS, VEEAM, Vmware.

Na rynku polskim markę Axians reprezentują m.in. spółki: Axians IT Solutions oraz Axians IT Services.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osoby na stanowisko Account Managera/ Key Account Managera, ambitnego, skoncentrowanego na wyniku z umiejętnością współpracy i realizacji sprzedaży systemów transakcyjnych i dziedzinowych dla przedsiębiorstw produkcyjnych.

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

  • Aktywne pozyskiwanie i zarządzanie kluczowymi klientami w obszarze usług systemów ERP.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz dbałość o ich satysfakcję.
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych.
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji w celu identyfikacji trendów i możliwości.
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.
  • Dokładne raportowanie prognoz i wyników sprzedażowych oraz realizacja wyznaczonych celów.

Co jest dla nas ważne?

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Key Account Managera, najlepiej w branży usługowej lub technologicznej.
  • Znajomość rynku firm produkcyjnych oraz systemów transakcyjnych dla firm produkcyjnych.
  • Doświadczenia z systemami ERP/MRP/MES.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania procesem sprzedaży.
  • Umiejętność budowania relacji z klientami oraz pracy w zespole.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i praktyczne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej w języku angielskim.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane: Znajomość systemu INFOR.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • System premiowy uzależniony od Twoich wyników sprzedaży.
  • Samochód służbowy.
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej organizacji.
  • Profesjonalny onboarding i szkolenia wprowadzające.
  • Wsparcie doświadczonego Zespołu.
  • Szkolenia od producenta.
  • Elastyczny czas pracy i swobodę w działaniach.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym.
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w Medicover.
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport.
  • Naukę języka angielskiego na platformie TUTLO.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Praca Gdańsk
  • Key Account Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210