Key Account Manager z językiem niemieckim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Clever Frame Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Na dobry początek poznaj nas nieco lepiej! Nasz zespół specjalizuje się w kompleksowych realizacjach wystawienniczych oraz projektowaniu nowoczesnych przestrzeni komercyjnych. Przez przez ponad 20 lat zrealizowaliśmy tysiące projektów dla klientów krajowych i zagranicznych, a każdy sukces zawdzięczamy różnorodności - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i projektów realizowanych z naszymi Partnerami. Nasze zasady biznesowe potwierdza m.in. przyznane nam wyróżnienie - Nagroda 30 Kreatywnych Wrocławia. Przed nami kolejne wyzwania, dlatego poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Key Account Manager i będzie wspierała nasze działania na rynku niemieckim. Czujesz, że to stanowisko jest właśnie dla Ciebie? Daj nam się poznać!

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami. Pozyskiwanie nowych i obsługa zainteresowanych klientów w języku niemieckim.
  • Sprzedaż modułowego systemu aranżacji przestrzeni promocyjnej na targi i wydarzenia eventowe oraz systemu aranżacji sklepów na rynki zagraniczne.
  • Analiza rynku oraz identyfikowanie nowych możliwości biznesowych.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży, dostosowanej do specyfiki rynku europejskiego.
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowywanie ofert handlowych.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.
  • Monitorowanie wyników sprzedaży oraz przygotowywanie raportów i analiz.
  • Raportowanie sprzedaży, zgodnie z polityką firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Key Account Managera lub w podobnej roli z klientem korporacyjnym.
  • Mile widziana znajomość specyfiki rynku niemieckiego oraz doświadczenie w pracy z klientami z tego regionu - nie jest to warunek konieczny.
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - C1/C2 - warunek konieczny.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem - mile widziana, choć niekonieczna.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i umiejętność skutecznego zarządzania sobą w czasie.
  • Swoboda pracy przed kamerą oraz umiejętność prowadzenia prezentacji online.
  • Orientacja na wynik, zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji oraz inicjatywa w działaniu.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży materiałów POS, wysp sprzedażowych, rozwiązań shop in shop, doświadczenie targowe lub eventowe.

To oferujemy

  • UoP lub kontrakt B2B od pierwszego dnia zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w międzynarodowych projektach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników.
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy, jako uzupełnienie wynagrodzenia podstawowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego (telefon, laptop).
  • Elastyczne warunki pracy – możliwość pracy hybrydowej (po okresie próbnym) oraz 6- godzinne piątki od pierwszego tygodnia współpracy.
  • Opieka trenera wewnętrznego i coacha - dbamy o ciągły rozwój pracowników
  • Onboarding, opiekę buddyego w trakcie okresu wdrożenia, wsparcie merytoryczne, szkolenia i coachingi, dostosowane do etapu rozwoju pracownika.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w ramach struktury Spółki.
  • Samodzielność w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów - stawiamy na kreatywność.
  • Partnerską współpracę opartą na otwartej komunikacji, wzajemnym szacunku i zaufaniu oraz odpowiedzialnym podejściu do zadań.

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Spotkania integracyjne
  • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
  • Brak dress code’u
  • Jeden krótszy dzień pracy

  • Praca Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210