Key Account Manager - rekrutacja online
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, skandynawskiego producenta elektroniki poszukujemy osoby, która dołączy do działu sprzedaży będąc odpowiedzialna za klientów na terenie południowej Polski.

Key Account ManagerMiejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań:

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami na terenie południowej Polski (dolnośląskie, małopolskie, śląskie) – klienci OEM, ODM, EMS w branży medycznej, automotive, obronności, przemysłowej, energetycznej, kolejowej, bezpieczeństwa i telekomunikacji
  • Doradztwo techniczne w ramach projektów handlowych
  • Monitoring rynku i działań branżowych
  • Przygotowywanie ofert i monitorowanie poszczególnych etapów realizacji projektów
  • Prowadzenie prezentacji w zakresie oferowanych rozwiązań
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań i zakładami produkcyjnymi
  • Udział w eventach branżowych i organizacja wyjazdów szkoleniowych dla klientów

Oczekiwania względem Kandydata:

  • Doświadczenie handlowe w branży elektroniki
  • Umiejętność połączenia kompetencji sprzedażowych z wiedzą techniczną
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektroniki/ elektrotechniki/automatyki/ elektryki lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym
  • Samodzielności w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Aktywne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych zgodnie z wymaganiami roli

Nasz Klient oferuje:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover)
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego (Multisport)
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567