Key Account Manager - Praca Zdalna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
31. 8. 2024

Dołącz do Naszego Zespołu jako Key Account Manager/EB Review Advisor!Marzysz o pracy, która łączy sprzedaż z budowaniem wizerunku pracodawcy? Dołącz do naszego zespołu i odkryj, jak fascynujący może być świat rekrutacji! Szukamy energicznej, utalentowanej osoby, która z pasją zajmie się sprzedażą naszych innowacyjnych rozwiązań. To nie tylko praca, ale także szansa na kształtowanie standardów w firmach i wpływanie na jakość życia pracowników na rynku pracy. Jeśli chcesz działać w dynamicznym, pozytywnym zespole, zdobywać cenne doświadczenia i osiągać sukcesy nagradzane wysokimi premiami – to miejsce jest dla Ciebie! ?

Twoje zadania:

  • Sprzedaż z pasją: Efektywna sprzedaż zaawansowanych rozwiązań z zakresu rekrutacji oraz Employer Branding.
  • Zamieniaj potrzeby w sukces: Badanie potrzeb klientów, przygotowywanie ofert, negocjowanie i finalizowanie transakcji.
  • Realizacja planów: Osiąganie indywidualnych celów sprzedażowych, wspierając jednocześnie założenia zespołu.
  • Budowanie relacji: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z nimi.

Kogo szukamy?

  • Doświadczonych sprzedawców: Masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (mile widziane B2B)?
  • Zespołowych graczy: Uwielbiasz pracę w zespole pełnym energii i pozytywnej atmosfery.
  • Sprzedaż to Twoje DNA: Jesteś zaangażowany w aktywną sprzedaż i napędza Cię osiąganie celów.
  • Czas pod kontrolą: Potrafisz skutecznie zarządzać swoim czasem i priorytetami.
  • Profesjonalizm: Wysokie standardy obsługi klienta to dla Ciebie norma.
  • Chęć do rozwoju: Jesteś otwarty na feedback i gotowy do nauki nowych rzeczy.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne premie: Możliwość zarobienia nawet do 25 tys. zł, zależnie od Twoich wyników (premie miesięczne oraz kwartalne).
  • Elastyczna forma współpracy: Praca na podstawie umowy B2B.
  • Wsparcie i rozwój: Pomoc lidera i zespołu w podnoszeniu Twoich kompetencji oraz bogaty system szkoleń wewnętrznych.
  • Work-life balance: Dbamy o równowagę między pracą a życiem prywatnym, abyś miał czas na swoje pasje.

  • Zobacz jak o naszej sprzedaży opowiada Szef Działu Sprzedaży: https://tiny.pl/cpb4s
  • Sprawdź jak podsumowujemy wyniki i efekty pracy: https://tiny.pl/cpbnf
  • Dołącz do nas i zbuduj swoją karierę w miejscu, które naprawdę ma znaczenie!

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544