Key Account Manager (lokalne sieci handlowe)
  • Łańcut
Łańcut, Łańcut, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Talenthouse HR Advisory
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Łańcut

Rekrutujemy dla

Zapraszamy do rozmów o ofercie pracy w firmie, której produkty obecne są na ponad 60 rynkach całego świata. W Polsce, słodycze produkowane przez firmę mają swoich fanów, ale marka nie jest jeszcze tak rozpoznawalna jak lider w branży. Poszukujemy osoby która dołączy do zespołu by zintensyfikować działania sprzedażowe i sprawić, że produkty będą znane i dostępne dla klientów w całej Polsce, szczególnie w sklepach lokalnych sieci handlowych.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą produktów w swoim kanale sprzedaży, tj. w sieciach lokalnych i regionalnych w Polsce.
  • Zbudowanie relacji z klientami firmy, inicjowanie kontaktu z nowymi celem nawiązania współpracy.
  • Cykliczne spotkania z klientami - uzgadnianie warunków handlowych, analizowanie sprzedaży, zarządzanie asortymentem, ustalanie zasad ekspozycji produktów w sklepach, planowanie działań promocyjnych.
  • Kierowanie pracą kilku Regionalnych Kierowników Sprzedaży odpowiedzialnych za rozwijanie współpracy z dystrybutorami i hurtowniami.
  • Aktywny udział w kształtowaniu strategii sprzedaży oraz dystrybucji poprzez współpracę z hurtowniami i regionalnymi dystrybutorami.
  • Monitorowanie wyników sprzedaży, analiza konkurencji.
  • Szukanie rozwiązań i inicjowanie działań wspierających sprzedaż i pozycję marki.
  • Dzielenie się wiedzą i pomysłami z zespołem.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w podobnej roli, mile widziane w branży spożywczej.
  • Kompetencje pozwalające na skuteczną realizację zadań na oferowanym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki współpracy z lokalnymi, regionalnymi sieciami handlowymi w Polsce.
  • Kompetencje menedżerskie - umiejętność kierowania pracą innych, wspierania, rozwijania, zarządzania efektywnością.
  • Łatwość nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałych, profesjonalnych relacji z klientami.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z lokalnymi sieciami handlowymi.
  • Umiejętności analityczne, wnioskowanie.
  • Ukierunkowanie na poszukiwanie rozwiązań i wyniki.
  • Inicjatywa oraz bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność.
  • Praktyczna znajomość pakietu Office oraz narzędzi komunikacji elektronicznej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność i mobilność: spotkania z klientami w całej Polsce oraz cykliczne spotkania z zespołem w siedzibie firmy w Łańcucie.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie nastawionej na intensywny rozwój i ekspansję.
  • Dobre wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży i realizacji celów jakościowych.
  • Pracę w zespole ukierunkowanym na współpracę i osiąganie ambitnych celów.
  • Pracę w firmie, która inwestuje regularnie w zespół, park maszynowy i w infrastrukturę, wdraża nowe technologie i inspirując się światowymi trendami pracuje nad nowymi produktami i recepturami.
  • Profesjonalne narzędzia pracy: nowy, dobrze wyposażony samochód służbowy (Toyota Corolla Combi), komputer, telefon, dedykowane systemy i aplikacje wspierające zarządzanie procesem sprzedaży i komunikacji z klientami.
  • Pakiet benefitów, w tym m.in. profesjonalne szkolenia, samochód służbowy wykorzystywany do celów prywatnych, pakiet opieki medycznej Luxmed, ubezpieczenie grupowe oraz partnerskie, profesjonalne relacje w firmie.
  • Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące oferty zostaną przekazane zainteresowanym kandydatom w czasie rozmowy telefonicznej lub na spotkaniu rekrutacyjnym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Chcemy, aby Twój kontakt z TALENTHOUSE był jak wycieczka w góry: ekscytująca ale również bezpieczna i wyposażona w dobry sprzęt i kompetentnego przewodnika. Po prostu w dobrym stylu!

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, którzy poszukują kompetentnych i zmotywowanych ludzi, chcąc stworzyć im inspirujące środowisko pracy. TALENTHOUSE powstał po to, aby to zadanie ułatwić.

  • Praca Łańcut
  • Manager Łańcut
  • Przedstawiciel handlowy Łańcut
  • Łańcut - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346