Key Account Manager
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
SmartLunch
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć!

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która zadba o rozwój rynku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko mazurskiego. W roli Key Account Managera Twoim głównym zadaniem będzie prowadzenie całości procesu sprzedażowego od budowania własnej bazy potencjalnych klientów po wdrażanie usługi.

Więcej informacji o pracy w SmartLunch możesz znaleźć na naszym blogu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozbudowany system wynagrodzenia uzależniony od wyników i zaangażowania w pracę (8030 zł brutto podstawy + premia jakościowa + system prowizyjny)
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi m. in. samochód służbowy, telefon, laptop, również do użtku prywatnego
  • Pracę w systemie zdalnym z cyklicznymi spotkaniami w centrali we Wrocławiu
  • Benefit SmartLunch - dofinansowanie do posiłków oraz karta lunchowa
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe
  • Indywidualny budżet szkoleniowy ustalany na rok oraz dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dzień wolny z okazji urodzin
  • Udział w spotkaniach integracyjnych
  • Premię za polecenie kandydatów do pracy
  • Elastyczne godziny pracy

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie i prowadzenie spotkań i telekonferencji z Klientami (działy HR, prezesi, dyrektorzy kluczowych działów)
  • Wdrażanie usługi u Klienta i dbałość o jej prawidłowe funkcjonowanie
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi i potencjalnymi Klientami
  • Analiza i monitorowanie potencjału rynku, poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu na podległym terenie (w zależności od wojej lokalizacji: województwo kujawsko-pomorskie oraz warmińsko-mazurskie, województwo świętokrzyskie lub województwo mazowiecki)
  • Bieżące raportowanie aktywności oraz swojej pracy w systemie CRM (HubSpot)

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w sprzedaży B2B
  • Gotowość do budowania długoterminowych relacji z Klientami
  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra komunikacja z innymi członkami zespołu
  • Czynne prawo jazdy kategorii

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży do działów HR będzie dodatkowym atutem

  • Praca Toruń
  • Key Account Manager Toruń
  • Account manager Toruń
  • Manager Toruń
  • HR Manager Toruń
  • Content Manager Toruń
  • Project Manager Toruń
  • Product manager Toruń
  • Business Development Manager Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544