Key Account Manager - Export
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Manta S.A.
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Badanie potencjalnych rynków, budowanie strategii pokrycia rynku
  • Poszukiwanie najlepszych partnerów do sprzedaży posiadanych marek
  • Skuteczne docieranie do partnerów z ofertą
  • Negocjowanie warunków handlowych i planów marketingowych
  • Uczestniczenie w zagranicznych targach i spotkaniach biznesowych
  • Współpraca z kluczowymi klientami (sieciami oraz dystrybutorami) na rynku europejskim i eksportowym w zakresie sprzedaży
  • Realizacja zamówień klientów wraz z działem logistycznym
  • Motywowanie klientów do realizacji zaplanowanych targetów
  • Sporządzanie analiz sprzedaży klientów
  • Planowanie i organizowanie akcji trade marketingowych wspierających sprzedaż
  • Wzmacnianie rotacji produktów zaplanowanymi działaniami

Nasze wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży elektroniki na stanowisku Export KEY Account Manger
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu dużych, kluczowych Klientów
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Samodzielność, proaktywna postawa
  • Strategiczne myślenie 360 stopni
  • Mocno rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • Komunikatywność, nastawienie na cel
  • Bardzo dobra znajomość MS OFFICE (Excel, Powerpoint)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do reprezentowania firmy na targach i eventach branżowych
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów
  • Doświadczenie w branży elektronicznej (hulajnogi, smartwatche, TV, drobne agd, audio

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej (ponad 25 lat)
  • niezbędne narzędzia
  • super zespół, miła niekorporacyjna atmosfera
  • naukę i perspektywę rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia w krótkim czasie szerokiego spektrum umiejętności
  • szkolenia
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, karta multi-sport
  • bezpłatny parking

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080