Key Account Manager - Export
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
15. 5. 2024

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta (firma produkcyjna) poszukujemy osoby na stanowisko:

 Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Mapowanie rynku, poszukiwanie nowych klientów, rynków zbytu dla organizacji za granicą, głównie rynek niemiecki
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Negocjowanie warunków handlowych.
  • Współtworzenie planów sprzedaży w zakresie obsługiwanych klientów.
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy.
  • Odpowiedzialność za projekty prowadzone w ramach współpracy z klientem.
  • Odpowiedzialność za realizowane zyski i obroty obsługiwanych klientów.
  • Uzyskiwanie wymaganych przez organizację wyników sprzedaży i realizowanie planów.
  • Odpowiedzialność za dokumentowanie wiedzy o klientach w ramach obowiązujących przepisów i przyjętych rozwiązań (CRM).
  • Odpowiedzialność za stany magazynowe wynikające z planowania sprzedaży do klienta.
  • Nadzór nad płatnościami klientów i spływem należności.
  • Współpraca przy obsłudze reklamacji z odpowiednią komórką wewnątrz firmy.
  • Monitorowanie, raportowanie i analiza działalności handlowej
  • Monitorowanie i raportowanie działań konkurencji.
  • Aktywne tworzenie pozytywnego wizerunku firmy u klientów
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz w obszarze swojej odpowiedzialności (imprezy handlowe, targi, konferencje).
  • Wspólnie z Dyrektorem Sprzedaży kształtowanie polityki cenowej w zakresie obsługiwanych klientów/segmentu rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z klientem niemieckim
  • Znajomość j. niemieckiego (komunikatywna) - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + premię
  • Samochód służbowy
  • Zadaniowy czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • Kartę Multisport
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • Ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

Sektor: Produkcja przemysłowa

Zawód/Specjalizacja: Obsługa Klienta

Rodzaj zatrudnienia: Permanent job

Etap kariery zawodowej: Employee

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055