Key Account Manager (branża recyklingowa)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
SalesHR
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami : firmy produkcyjne (wszystkie rodzaje odpadów), firmy komunalne, MPO
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie portfela klientów strategicznych
  • Aktywna sprzedaż usług ale też zakup oraz pośrednictwo
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie realizacji kontraktów oraz koordynacja działań wewnętrznych zespołów w celu zapewnienia wysokiej jakości obsług
  • Analizowanie rynku oraz identyfikowanie nowych możliwości biznesowych
  • Współpraca z działami operacyjnymi, aby zapewnić efektywność działań w zakresie recyklingu
  • Przygotowywanie raportów i prognoz sprzedażowych dla zarządu

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Key Account Managera lub podobnym w branży recyklingowej lub odpadowej - warunek konieczny
  • Znajomość specyfiki branży recyklingu i zrównoważonego rozwoju, dobrą znajomość kodów odpadów
  • Doświadczenie w negocjacjach handlowych oraz budowaniu relacji z kluczowymi klientami.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych i spotkań z klientami ( PL )
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz znajomość narzędzi CRM.

OFERUJEMY:
  • otwartość na oczekiwania finansowe co do podstawy, forma współpracy : B2B
  • oprócz podstawy - prowizje bez limitu, najlepsi handlowcy otrzymują miesięcznie do 35 000 PLN / prowizji
  • samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • bardzo mocne argumenty sprzedażowe które wyjaśnimy już podczas rozmowy bezpośrednio
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielne, świetnie opłacane stanowisko z dużą elastycznością jeśli chodzi o wykonanie planów

  • Praca Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648