Key account manager
  • Gdańsk
key account manager
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Międzynarodowa firma działająca w sektorze szkoleń dla branży offshore, maritime iwind power rozszerza swój zespół. Poszukujemy osoby na stanowisko key account managera, która
podejmie się dalszego rozwoju portfolio klientów począwszy od lokalnego rynku rozwijając się pozasięgi ogólnopolskie i międzynarodowe.

Oczekujemy

Że wyróżnia Cię:

  • Doświadczenie na stanowiskach handlowych w branży energetyki wiatrowej lub w branży szkoleniowej będzie atutem
  • Znajomość branży energetyki wiatrowej
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Zdolność do budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z klientami
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość rynku offshore/wind power oraz specyfiki szkoleń certyfikowanych
  • Duża samodzielność w działaniu, proaktywność
  • Wykształcenie wyższe preferowane z zakresu zarządzania, biznesu międzynarodowego, ekonomii
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Atutem będzie znajomość specyfiki szkoleń certyfikowanych, w tym najnowszych trendów i wymagań regulacyjnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitowy
  • Niezależność w zakresie podejmowanych działań i realizacji inicjatyw sprzedażowych.
  • Pracę w innowacyjnej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności sprzedażowych
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy uwzględniając samochód służbowy

Zadania

  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami
  • Rozwój biznesu, budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientamiz branży offshore/ offshore wind/ morskiej energetyki wiatrowej
  • Identyfikowanie i pozyskiwanie nowych klientów w sektorze energetyki wiatrowej.
  • Tworzenie i implementacja strategii sprzedaży oraz planów rozwoju dla kluczowych klientów,w oparciu o analizę rynkową oraz cele biznesowe firmy.
  • Współpraca z działem marketingu w celu realizacji kampanii sprzedażowych.
  • Monitorowanie realizacji umów oraz dbanie o zgodność z ustaleniami
  • Analizowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji oraz identyfikowanie nowychmożliwości i zagrożeń na rynku.
  • Współpraca z działem szkoleń

  • Praca Gdańsk
  • Key Account Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • HR Manager Gdańsk
  • Content Manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544