Key Account Manager
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
4Mass S.A.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie silnych, długoterminowych relacji z kluczowymi klientami z branży kosmetycznej, w szczególności z sieciami handlowymi.
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez skuteczne zarządzanie portfelem klientów.
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz przygotowywanie ofert dla klientów.
  • Monitorowanie rynku i analizowanie działań konkurencji, w celu proponowania innowacyjnych rozwiązań i strategii sprzedażowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy, w tym z marketingiem, logistyką i działem zakupów, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.
  • Regularne raportowanie wyników sprzedażowych oraz analiza realizacji założonych celów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Key Account Managera lub podobnym w branży kosmetycznej.
  • Udokumentowane doświadczenie w budowaniu relacji i współpracy z sieciami handlowymi.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe.
  • Znajomość rynku kosmetycznego i aktualnych trendów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
  • Wysoki poziom zaangażowania i orientacja na wynik.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole.

Poszukujemy dynamicznej i ambitnej osoby na stanowisko Key Account Managera, która dołączy do naszego zespołu w branży kosmetycznej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie kluczowymi klientami, rozwijanie długoterminowych relacji z sieciami handlowymi oraz realizację strategii sprzedażowej firmy.

  • Praca Wołomin
  • Manager Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544