Key Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
15. 5. 2022

Dla naszego klienta, jedynej takiej firmy w Polsce specjalizującej się w nauce języka angielskiego (amerykańskiego) w biznesie dla firm i klientów indywidualnych, z amerykańską duszą poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych.
  • Aktywne prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie i zawieranie umów z klientami.
  • Negocjowanie i finalizowanie warunków współpracy;
  • Realizacja założonych celów, planów oraz strategii sprzedażowych
  • Podtrzymywanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Około 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego min C1 (amerykański)
  • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów
  • Kreatywność, sumienność, pomysłowość
  • Umiejętność planowania i samodzielnego działania

Oferujemy:

  • Aktywny udział w tworzeniu firmy o bardzo dobrej renomie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy w oparciu o B2B
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Zgrany, przyjazny i świetnie współpracujący zespół
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy