Key Account Manager
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Tutlo Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych
  • Sprzedaż dostępu do platformy dedykowanych firmom
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Bieżąca i bezpośrednia obsługa Klientów (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania on-line)
  • Budowanie z Klientami relacji opartych o partnerską współpracę

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży Klientowi B2B min. roczne
  • Bardzo dobry warsztat handlowy (poparty osiągniętymi wynikami sprzedażowymi),
  • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta,
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Nieustająca chęć uczenia się i zainteresowania nowymi technologiami.
  • Chęć rozwoju i kreatywne myślenie
  • Optymistyczne podejście do świata i ludzi
  • Doświadczenie w sprzedaży do branży HR, min. platform HRM, ATS, L&D

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Wysoką sprawczość - możliwość realnego kształtowania strategii spółki i realizacji własnych pomysłów
  • Dodatkowe dni urlopowe
  • Kafeteria z benefitami
  • Praca w zespole doświadczonych specjalistów
  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premiowanie za nową sprzedaż oraz zarządzanie portfelem
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie

W Tutlo nie szukamy wyłącznie współpracowników, szukamy osób, które płoną pasją do tego, co robią. Jesteśmy przekonani, że najbardziej kreatywne i innowacyjne pomysły rodzą się w sercach właśnie takich ludzi.

Daj znać czy szukamy właśnie Ciebie - osoby, która wniesie do naszego zespołu nie tylko umiejętności, ale także entuzjazm, energię i zapał do pracy.

Jako Key Account Manager w naszej firmie będziesz kierować naszą strategią sprzedażową dla klientów biznesowych. To oznacza nie tylko kreowanie planów działania, ale również ich konsekwentne wdrażanie i nieustanne dążenie do osiągania celów. Ponadto, będziesz odpowiedzialny za rozwój naszego zespołu sprzedażowego, inspirując go do osiągania jeszcze większych sukcesów.

Poszukujemy osoby pełnej pasji, której wartości pokrywają się z naszymi: Zaangażowaniem, Rozwojem, Pasją, Szczerością i Innowacyjnością. Jeśli kochasz wyzwania i potrafisz radzić sobie z dynamicznym środowiskiem, to właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do nas i razem twórzmy przyszłość naszej firmy. ????????

Tutlo to nie tylko praca, to atmosfera, która sprawia, że chcesz tu być. Więc jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz się rozwijać oraz być częścią zgranego teamu, to nie zastanawiaj się już dłużej! Czekamy na Ciebie!

Jako Key Account Manager w naszej firmie będziesz kierować naszą strategią sprzedażową dla klientów biznesowych. To oznacza nie tylko kreowanie planów działania, ale również ich konsekwentne wdrażanie i nieustanne dążenie do osiągania celów.

  • Praca Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648