Key Account Manager
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
17. 7. 2024

Dla naszego klienta, jednej z czołowych firm na polskim rynku branży TSL, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Jasny system premiowy rozliczany kwartalnie
  • Duża niezależność w działaniu oraz wsparcie zespołu handlowego
  • Przyjazne środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego
  • Brak korporacyjnych zasad
  • Elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, kontrakt B2B)

Obowiązki:

  • Sprzedaż usług transportowych w obszarze frachtu lotniczego, morskiego i kolejowego
  • Proaktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie istniejących relacji biznesowych
  • Budowanie bazy danych potencjalnych klientów
  • Prowadzenie spotkań z klientami i negocjowanie stawek z klientami oraz dostawcami
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
  • Osiąganie miesięcznych celów zgodnie z ustalonym budżetem
  • Praca w systemie CRM

Wymagania:

  • Co najmniej rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w zakresie frachtu lotniczego, kolejowego lub morskiego
  • Znajomość rynku oraz doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami
  • Silne umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Entuzjazm, zaangażowanie w rozwój biznesu i troska o utrzymanie pozytywnych relacji
  • Orientacja na osiąganie celów zespołowych i indywidualnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i piśmie na poziomie B2

Dodatkowe atuty:

  • Własna baza klientów
  • Mocne nastawienie na rozwój zawodowy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Sosnowiec
  • Key Account Manager Sosnowiec
  • Account manager Sosnowiec
  • Manager Sosnowiec
  • Content Manager Sosnowiec
  • Project Manager Sosnowiec
  • Product manager Sosnowiec
  • HR Manager Sosnowiec
  • Business Development Manager Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648