Kelner/Kelnerka
  • Wisła
Wisła, Wisła, śląskie, Polska
APT-CERTA
16. 11. 2022

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy w hotelu 5*
APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, poszukujemy dla naszego kontrahenta pracowników na stanowisko: Kelnerka/ kelner

05/PL/2022

Obowiązki

obsługa gości hotelowych w restauracji,
nakrywanie i sprzątanie ze stołów,
dbanie o porządek na sali restauracyjnej.

Wymagania

Miła aparycja,
komunikatywność,
zadbane dłonie,
wysoka kultura osobista,
Znajomość zasad savoir vivre.

Oferujemy

- godziny pracy: 180-250 godz./miesiąc,
- praca na 2 zmiany,
- wynagrodzenie: 21,64 PLN brutto/h płatne na konto bankowe każdego 10-go dnia miesiąca,
- zakwaterowanie: zapewnia pracodawca nieodpłatnie w obiekcie noclegowym przy hotelu
- Umowa Zlecenie
- możliwość pracy w nadgodzinach
- możliwość uzyskania doświadczenia w prężnie działającym przedsiębiorstwie
- pracę w miłej atmosferze

* Znajomość języka polskiego wymagana na stanowisku kelnera ( dot. pracowników z Ukrainy )