Kasjer/ Sprzedawca- Suwałki | Od zaraz
  • Suwałki
Suwałki, Suwałki, podlaskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy pracownika na stanowisko Kasjer/Sprzedawca

Lokalizacja: Suwałki

Zadania:

  • Obsługa Klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
  • Dbanie o właściwą ekspozycję towarów.

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów epidemiologiczno-sanitarnych
  • Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Pracę na pół etatu z możliwością wyrobienia większej ilości godzin
  • Wynagrodzenie godzinowe 28,10 zł/ h brutto (student do 26 roku życia: brutto = netto)
  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy

  • Praca Suwałki
  • Sprzedawca Suwałki
  • Kasjer Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836