Kasjer/kasjerka w sklepie budowlanym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • wystawianie faktur,
  • rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej.

Oczekujemy:

  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • zorientowania na obsługę klienta i zaangażowania,
  • doświadczenia w zakresie dokonywania transakcji sprzedaży na linii kas,
  • wysokiej kultury osobistej

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
  • szkolenie wstępne
  • stawkę godzinową od 29 do 35 zł/brutto za godzinę,
  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Warszawa
  • Kasjer Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Kasjer biletowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667