Kasjer/ka w markecie spożywczym
  • Szczecin, zachodniopomorskie
Szczecin
FallWork
4. 10. 2024
3000-4000
Informacje o stanowisku

KASJER/KA w renomowanej firmie

Zakres obowiązków:

- Obsługa klientów sklepu

- Obsługa i rozliczanie kasy fiskalnej

- Obsługa terminala płatniczego

- Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Wymagania:

- Aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

- Chęci do pracy

- Dyspozycyjność do pracy zmianowej

- Punktualność

Oferujemy:

- Szkolenie które przygotuje Cię do wykonywanej pracy

- Umowę o zlecenie

- Wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia

- Wsparcie działu kadr i płac

- Wynagrodzenie w formie tygodniówek

- Stabilne warunki zatrudnienia

Kontakt telefoniczny: 883-088-611

Mail: d.stawicki@fallwork.pl

Proszę o dodanie do aplikacji klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

  • Praca Szczecin
  • Kasjer Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Kasjer biletowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648