Junior Project Manager
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa koordynacja kontraktów/Umów na usługi eksploatacji i utrzymania farm fotowoltaicznych oraz farm wiatrowych,
  • bieżąca i ścisła współpraca z Kontrahentami,
  • otrzymywanie KPI wynikających z zapisów umownych,
  • planowanie prac i zabiegów eksploatacyjnych dla instalacji fotowoltaicznych,
  • opracowywanie cyklicznych raportów,
  • udział w rozwoju narzędzi informatycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • posiadanie uprawnień SEP bez ograniczeń,
  • znajomość programu MS Excel,
  • zadaniowe podejście do pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B1,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie oraz inicjatywa,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • odpowiedzialność i samodzielność.

To oferujemy

  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :-)
  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • narzędzia pracy pozwalające na komfortowe wykonywanie zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • pracę w biurze, zlokalizowanym w Toruniu, w modelu stacjonarnym,
  • partnerską atmosferę współpracy, opartą na dobrych relacjach i pozytywnej energii.

  • Praca Toruń
  • Project Manager Toruń
  • Manager Toruń
  • HR Manager Toruń
  • Content Manager Toruń
  • Account manager Toruń
  • Product manager Toruń
  • Business Development Manager Toruń
  • Key Account Manager Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544