Junior Product Manager
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, śląskie, Polska
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Jeśli szukasz firmy, która stawia na innowacje i rozwój, dołącz do INNPRO!Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii, działającym na rynku od 2013 roku. Zaczynaliśmy od dystrybucji dronów, a dziś współpracujemy z ponad 250 markami i dzięki dynamicznemu rozwojowi stale rośniemy. Cenimy zaangażowanie, dlatego wspieramy rozwój zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w karierze. Dołącz do nas i rozwijaj się wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie!

Twój zakres obowiązków:

  • składanie zamówień u producentów
  • kontakt z dostawcami z zagranicy w języku angielskim
  • kontakt z klientami polskimi
  • wprowadzanie nowych marek do oferty
  • współpraca z innymi działami firmy (marketing, logistyka, księgowość)
  • prowadzenie marek w ramach jednej z kategorii produktowych: Audio, Beauty, IT/Gaming, Foto/Video i inne

Nasze wymagania:

  • min roczne doświadczenie na zbliżonym stanowisku handlowym (np. zakupowca / handlowca w firmie dystrybucyjnej, specjalisty ds. zakupów w sieci handlowej)
  • znajomość programów MS Excel i Word (zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji umiejętności podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie min. B2 (weryfikujemy to podczas rozmowy rekrutacyjnej),
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz sprawne poruszanie się po internecie
  • łatwość w nawiązywaniu relacji, komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • analityczne myślenie

Co oferujemy:

  • umowa o pracę
  • profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy
  • przyjazna atmosfera w młodym zespole,
  • możliwość szybkiego rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze handlu
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy
  • laptop od pierwszego dnia pracy oraz smartfon służbowy po okresie próbnym

  • Premia kwartalna w wysokości do 7000 pln brutto, która zaczyna obowiązywać po samodzielnym przejęciu marek.

  • Praca Rybnik
  • Product manager Rybnik
  • Manager Rybnik
  • Account manager Rybnik
  • Project Manager Rybnik
  • HR Manager Rybnik
  • Content Manager Rybnik
  • Key Account Manager Rybnik
  • Business Development Manager Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567