Junior Export Specialist (New Technologies)
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
SalesHR
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: nawiązywanie relacji z klientami B2B - firmy, w języku angielskim (nowymi i obecnymi) prowadzenie całego procesu sprzedaży oraz późniejszej obsługi klienta dbanie o odpowiednie wskaźniki wymagań biznesowych (ilość kontaktów etc) aktualizowanie pozyskiwanych informacj do systemu współpraca z innymi działami, kierownikami sprzedaży, zakupami WYMAGANIA: bardzo dobra znajomość języka angielskiego C1 otwartość na wejście do spprzedaży w obszarze bardzo szybko rozwijającego się sektora elektroniki mile widziane (choć niekonieczne) doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta, jeśli jej brak : ukończone studia wyższe bardzo dobra umiejętność zarządzania swoim czasem gotowość do osiągania celów bardzo dobre zdolności interpersonalne i chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku zainteresowanie sektorem nowych technologii będzie bardzo mile widziane OFERUJEMY: umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe : 7 000 - 10 000 PLN brutto na start dodatkowe bardzo atrakcyjne prowizje na poziomie 5% od wartości sprzedaży, umożliwiające przy realizacji plany podwojenie lub potrojenie wynagrodzenia standardowe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku pakiet benefitów firmowych : min karta multisport możliwość korzystania z firmowej siłownii bardzo duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o przychodach powyżej 1 miliarda PLN

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210