Junior Digital Graphic Designer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Würth Polska Sp. z o.o.
8. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie grafik na potrzeby stron internetowych, newsletterów i kampanii reklamowych, mediów społecznościowych.
  • Współpraca z zespołem marketingowym i działem Product Managementu w celu opracowywania koncepcji wizualnych do poszczególnych kampanii.
  • Przygotowywanie materiałów do druku i publikacji online.
  • Utrzymywanie spójności wizualnej marki we wszystkich kanałach komunikacji.
  • Śledzenie najnowszych trendów w projektowaniu graficznym i wdrażanie ich w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku z udokumentowanym portfolio
  • Znajomość programów Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign).
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
  • Kreatywność, dbałość o szczegóły i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość zasad projektowania responsywnych stron internetowych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach.
  • Praca w nowoczesnym i zorientowanym na innowacje zespole
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00 - 16.30, w piątki do 14.00

  • Jako Junior Digital Graphic Designer w zespole E-Commerce będziesz odpowiedzialny za tworzenie wizualnych materiałów marketingowych, które będą wspierać nasze kampanie online i offline. Szukamy kreatywnej osoby z pasją do projektowania, która potrafi pracować w dynamicznym środowisku i dostarczać wysokiej jakości projekty na czas.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544