Junior Customer Success Specialist
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Trans.eu Group S.A
17. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientem,
  • weryfikacja umów z naszymi klientami,
  • weryfikacja i obsługa spraw zgłoszonych przez klientów,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego (na poziomie min. B1) – must have,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność budowania pozytywnych i długofalowych relacji z klientem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – jest to praca z ludźmi,
  • umiejętność podejmowania decyzji – szukamy osoby, która potrafi być asertywna,
  • otwartość na poszerzanie wiedzy – nie wymagamy doświadczenia, mamy własnych szkoleniowców i z nami na pewno wiele się nauczysz,
  • dobrą organizację – w dużej mierze to ty organizujesz swój czas pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia / wyciągania wniosków.
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • dobry humor.

To oferujemy

Chcemy, abyś robił/a to, co sprawia Ci najwięcej satysfakcji, dlatego na pewno ucieszysz się dodatkowo z:

● darmowych pysznych śniadań, soków, herbaty, kawy (z mlekiem – od sojowego po klasyczne 2%, gdy tylko jesteś w biurze),

● prywatnej opieki medycznej LuxMed oraz karty Multisport,

● możliwości skorzystania z masaży odciążających kręgosłup,

● voucherów podarunkowych i bonów świątecznych,

● ośrodka wczasowego nad jeziorem do dyspozycji pracowników,

● w przypadku współpracy w ramach UoP – dostępu do Funduszu Świadczeń Socjalnych,

● możliwości pracy w systemie stacjonarnym lub hybrydowym – sam decydujesz :D,

● możliwości dołączenia do różnych sekcji sportowych w firmie.

Dołącz do zespołu Pactus.eu – Customer Success Team. Nasza praca jest niezwykle ważna dla klientów, którzy nie są w stanie samodzielnie odzyskać swoich pieniędzy za wykonane usługi. Obracamy się w środowisku TSL i dzięki naszej pracy usprawniamy płynność finansową klientów związanych z transportem.

Daj się poznać, klikając “Aplikuj”!

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894