Jubiler
  • Poznań
Jubiler
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Asistnet Work Group
14. 9. 2024

ASISTWORK Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Jubiler

Obowiązki

  • obróbka odlewów złotych
  • polerowanie oraz szlifowanie
  • lutowanie
  • przygotowanie elementów do dalszego montażu ( walcowanie, wykrawanie itp.)
  • kontrola jakości

Wymagania

  • zdolności manualnych oraz precyzji
  • umiejętności pracy w zespole
  • sprawnej organizacji wykonywanej pracy
  • chęci zdobywania wiedzy oraz umiejętności
  • Mile widziane :
  • umiejętność pracy na spawarce laserowej oraz spawarce jubilerskiej PUK
  • umiejętność obsługi znakowarki laserowej ( obsługa samego urządzenia oraz programów graficznych np.; Corel )
  • umiejętność oprawy kamieni
  • umiejętność wykonywania napraw oraz usług

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • wynagrodzenie miesięczne 4300 – 6500 tys. netto
  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7-15
  • pełne wdrożenie stanowiskowe

  • Praca Poznań
  • Jubiler Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210