Java Developer (full-stack)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoja nowa firma:

Rozwijająca się organizacja z sektora energetycznego.

Twoja rola:

Udział w greenfieldowych projektach w architekturze mikroserwisowej, związanych z rozwojem systemów firmy wspierających obszary takie jak billing, obsługa faktur, czy katalog produktów.

Stack: Java, Kafka/Rabbit MQ, Spring Boot/Quarcus, Hibernate, SQL/noSQL, React, Docker, Kubernetes, AWS

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie oprogramowania
  • Optymalizowanie i doskonalenie wydajności oprogramowania
  • Tworzenie testów jednostkowych oraz integracyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie, mentoring i pomoc mniej doświadczonym członkom zespołu

Klucz do sukcesu:

  • 3+ lat doświadczenia komercyjnego w roli programisty
  • Doświadczenie w pracy z architekturą microserwisową (Docker, Kubernetes) - wymóg konieczny
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem Spring Framework & Hibernate
  • Znajomość systemów kolejkowych Kafka/RabbitMQ
  • Znajomość frameworków frontendowych - docelowo praca z React, doświadczenie z Angular lub Vue też ok
  • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (np. PostgreSQL, MongoDB, etc.)
  • Doświadczenie w pracy w metodologiach zwinnych Agile/Scrum

Co otrzymasz w zamian:

  • Elastyczne formy zatrudnienia Umowa o prace lub B2B + premia roczna

  • Możliwość pracy zdalnej (z wymogiem wizyt w biurze raz na dwa tygodnie)

  • Pakiet benefitów - medyczny oraz multikafeteria

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584