Java Developer
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
23. 11. 2022
10000 - 20000 PLN

Naszym Klientem jest agencja technologiczno-marketingowa, która od ponad 25 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania webowe dla polskich i międzynarodowych organizacji – głównie z sektora motoryzacyjnego oraz banków powiązanych z automotive.
Pracuje głównie z klientami zagranicznymi i do projektów prowadzonych dla klientów poszukuje kandydatów na stanowisko Java Developera.

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie jako Java Developer
  • Dobra znajomość języka programowania JAVA (8+) oraz frameworka Spring Boot
  • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych bazy danych (MySql/MongoDB)
  • Znajomość usług sieciowych SOAP, REST oraz zagadnień integracji
  • Znajomość rozwiązań mikroserwisowych oraz zagadnień Clean Code i Clean Architecture,
  • Znajomość SQL,
  • Zdolność szybkiej identyfikacji i rozwiązywania problemów wdrożeniowych, technicznych, błędów projektowych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Kubernetes/Docker,
  • Znajomość systemów kolejkowych (Apache Kafka/Kafka Streams lub Apache Pulsar/ Apache Flink),
  • Wiedza na temat wdrażania aplikacji webowych
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux

Oferujemy:

  • Pracę z umową UoP lub B2B
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne,

Benefity związane z pracą:

  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Budżet rozwojowy
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów
  • Konferencje w Polsce, szkolenia wewnątrzfirmowe, szkolenia zewnętrzne,
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity poza pracą:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie,
  • parking dla pracowników (jeżeli odwiedzasz biuro)
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania - narzędzia wspierające sprzedaż online dla liderów rynku motoryzacyjnego, oraz banków powiązanych z sektorem automotive
  • Dobór technologii niezbędnej do realizacji zadań,
  • Konsultowanie rozwiązań (wewnątrz i na zewnątrz zespołu)
  • Odpowiedzialność za code review i kierunek realizacji zadań, wsparcie techniczne zespołu
  • Aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia produktu końcowego
  • Współpraca z klientem (precyzowanie wymagań, prezentacja wyników prac, itd.).
  • Wdrażanie nowych wersji platformy i zgłaszanych modyfikacji
  • Rozwiązywanie problemów wydajnościowych, incydentów aplikacyjnych,
  • Współtworzenie dokumentacji systemowej i technicznej

Wewnątrz organizacji koncentrujesz się na jednym projekcie. Natomiast - możesz zmienić projekt, masz wpływ na rozwiązania technologiczne, tworzysz kod "od zera. Pracujesz w systemie agile.

Dodatkowo:

Skład zespołu:

backend developer, frontend developer, fullstack developer, lider techniczny, architekt, devOps, tester manualny, project manager, scrum master, UI designer, UX designer

Jak zespół pracuje nad projektem:

code review, wzorce projektowe, TDD, Continuous Deployment, Continuous Integration, DevOps, wsparcie architekta / lidera technicznego, automatyzacja testów, środowiska testowe, testy funkcjonalne, testy integracyjne, testy jednostkowe, testy regresyjne, testy wydajnościowe, testy manualne

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    126 276
    21 222