Java Developer
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
20. 1. 2022
18000 - 25000 PLN

Dla naszego Klienta - jednej z największych w Europie giełd cyfrowych walut, posiadającej ponad 800 000 aktywnych użytkowników, przeprowadzającej ponad 100 transakcji na minutę, poszukuję osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • ok. 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w Java 8+ i we frameworku Spring Boot
  • Doświadczenia z REST API i z mikroserwisami
  • Znajomości baz SQL i NoSQL
  • Doświadczenia z brokerami wiadomości lub platformami strumieniowymi (preferowane Kafka) i architekturą sterowaną zdarzeniami
  • Znajomości Docker, Git Flow, CI/CD
  • Doświadczenia w pisaniu automatycznych testów jednostkowych i integracyjnych w środowisku Spring
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z kryptowalutami
  • Znajomość protokołów OAuth i OpenID Connect
  • Doświadczenie z Solr, DSE Search, Cassandra, Redis
  • Znajomosć TDD i DDD

Oferujemy:

  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoP
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń
  • Kurs języka angielskiego
  • Możliwość pracy w jednej z lokalizacji biura w Europie (Teneryfa, Nicea, Bieszczady)

Obowiązki:

  • Wytwarzanie nowego i utrzymywanie istniejącego oprogramowania w języku Java
  • Dodawanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Pisanie testów jednostkowych

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    45 295
    15 549