IT System Support Specialist SLA
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
Power Media
27. 9. 2024

Do firmy będącej renomowanym dostawca analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom, poszukujemy osoby do pracy w Krakowie na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia SLA dla Systemów IT.

Zadania:

  • utrzymanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę u klientów
  • wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych przez firmę rozwiązań
  • rozwiązywanie problemów związanych z działaniem wdrożonych rozwiązań
  • obsługa zgłoszeń w systemie wsparcia SLA

Oferujemy:

Firma oferuje:

  • stałą umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania
  • świadczenia dodatkowe (np. pakiet medyczny luxmed)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne (lub ostatnie lata studiów na kierunkach informatycznych),
  • znajomość zagadnień administracyjnych systemami z rodziny Windows i Linux
  • podstawowa znajomość (także od strony administracyjnej) systemów bazodanowych: np. SQL Server, MySQL
  • wiedza na temat i ewentualnie praktyka w używaniu technologii integracyjnych poprzez websevices (SOAP, REST)
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych i działania urządzeń (adresacja, routing, firewall, loadbalancer)
  • umiejętność skryptowania shellowego (batch, PowerShell, bash)
  • podstawowa znajomość języka Python
  • doświadczenie w troubleshootingu czyli od analizy objawów problemu do podania rozwiązania
  • zdolność analitycznego myślenia

Dodatkowe atuty to:

  • wiedza na temat bezpieczeństwa komunikacji sieciowej, protokoły, certyfikaty (SSL, HTTPS)
  • znajomość zagadnień związanych z serwerami aplikacyjnymi (WebSphere, WebLogic, IIS)
  • znajomość zagadnień przetwarzania strumieniowego i technologii kolejkowania informacji (np. szyna danych Kafka)
  • kreatywność i umiejętność samodzielniej organizacji pracy

  • Praca Kraków
  • Administrator IT Kraków
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210