IT Service Manager
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
American Heart of Poland Spółka Akcyjna
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zespołem wsparcia informatycznego w centrali oraz jednostkach rozproszonych,

  • zapewnienie wsparcia i zarządzania różnorodną infrastrukturą, systemami i usługami IT,

  • nadzorowanie bieżących działań i procesów w zakresie usług IT,

  • nadzór, utrzymanie i rozwój obszaru 1 linii wsparcia telefonicznego, wsparcia użytkownika oraz monitoringu dostępności infrastruktury i systemów IT,

  • zarządzanie Service Level Agreement oraz katalogiem usług IT,

  • uczestnictwo, nadzór i rozwój prac z zakresie rozwiązywania problemów i koordynowanie działań mających na celu ich eliminację,

  • współpraca z różnymi zespołami biznesowymi i technicznym w celu ulepszenia usług, nadzorowania modernizacji i modyfikacji i wdrożeń infrastruktury,

  • realizacja projektów związanych ze wsparciem użytkownika oraz dostarczanych usług.

WYMAGANIA:
  • 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • praktyczne doświadczenie w rdzeniu ITSM – praktykach zarządzania incydentami, problemami, zmianami, żądaniami i konfiguracją,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej na poziomie B2),

  • praktyczne doświadczenie w pracy z narzędziami ITSM,

  • praktyczne doświadczenie w pracy z narzędziami do monitorowania jakości usług – dostępność, wydajność i pojemność,

  • doświadczenie w projektowaniu raportów – raporty serwisowe, dashboardy, SLAM,

  • postawa ciągłego doskonalenia i proaktywne nastawienie.

Mile widziane

  • znajomość infrastruktury IT,

  • znajomość systemów analizy danych,

  • doświadczenie we wsparciu procesów medycznych.

OFERUJEMY:
  • stabilność zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie branży medycznej,

  • możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwa w szkoleniach,

  • interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,

  • benefity: Pakiet MultiSport, ubezpieczenie PZU, prywatna opieka LuxMed, dostęp do platformy do nauki języka obcego, owocowo-warzywne dni w pracy, celebracja urodzin, rabaty pracownicze- Uzdrowisko Ustroń, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

  • Praca Katowice
  • Administrator IT Katowice
  • Manager Katowice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 296
    23 627