It Security Officer
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Answear.com S.A.
25. 9. 2024

Twój zakres obowiązków: Nadzorowanie i weryfikowanie systemów pod kątem bezpieczeństwa (w tym planowanie, projektowanie i testowanie procedur awaryjnych), Wdrażanie zaleceń dotyczących bezpieczeństwa IT, Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji bezpieczeństwa tj. tworzenie zasad i procedur, Prowadzenie konsultacji w kwestii bezpieczeństwa przy rozwijaniu i utrzymywaniu infrastruktury IT, Procesowanie incydentów bezpieczeństwa (współpraca z SOC), Administracja systemami MDM (Intune / Essentials MDM), Przygotowywanie i dystrybucja aktualizacji oprogramowania, Monitorowanie przestrzegania procedur bezpieczeństwa, Przygotowywanie raportów z incydentów bezpieczeństwa, Weryfikacja raportów IT SEC generowanych w dedykowanych aplikacjach Testowanie aplikacji webowych, w tym Vulnerability Management Nasze oczekiwania: Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze cyberbezpieczeństwa Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów i rozwiązań informatycznych (m.In. sieci komputerowych, systemów operacyjnych, protokołów komunikacyjnych, aplikacji webowych) Znajomość systemów bezpieczeństwa: EDR, DLP, IDS / IPS, AV Znajomość OSWAP TOP 10, CSA Cloud Controls Matrix, MITRE ATT&CK Doświadczenia w administrowaniu Microsoft 365 Security (Defender) / Microsoft 365 Compliance Doświadczenie z GPO / Intune Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji rodziną systemów operacyjnych Windows, Linux Znajomość WAF, WAS oraz ASV Dobra znajomość języka angielskiego (B2) Na Twoją korzyść przemówi: Znajomość metodologii takich jak ITIL Doświadczenie w pracy z SOC 24/7 Certyfikaty/szkolenia Microsoft z serii SC oraz AZ Co oferujemy: Umowa o pracę albo kontrakt b2b - wybór należy do Ciebie Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej Okazję, aby rozwijać się w jednym z największych projektów e-commerce w Polsce Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu Dobrą atmosferę i przyjacielskie relacje, które są dla nas bardzo ważne Dodatkowe wynagrodzenie poprzez system premiowy Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata Prywatną opiekę medyczną w LuxMed Ubezpieczenie grupowe Karta Multisport Dostęp do platformy do nauki języków obcych

  • Praca Rzeszów
  • Chief security officer Rzeszów
  • Administrator IT Rzeszów
  • Chief marketing officer Rzeszów
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836