IOS Developer
  • Warszawa
iOS Developer
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
15. 5. 2022

Dla polskiej firmy działającej w sektorze finansowo-księgowym, która posiada autorską platformę do obsługi i obiegu dokumentów, dzięki której jest rozpoznawalna na rynku księgowym w Stanach Zjednoczonych poszukuje:

Wymagania:

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, jako iOS developer,
  • dobra znajomość JavaScript,
  • chęć pogłębiania swojej wiedzy w zakresie React Native,
  • współpraca z innymi członkami zespołu.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość React Native oraz:
    • Spring,
    • Redux,
    • REST,
  • jakiekolwiek doświadczenie z Androidem,
  • znajomość środowiska GIT,
  • styczność z Fastlane.

Oferujemy:

  • kursy doszkalające z języka angielskiego,
  • umowę o pracę, bądź kontrakt B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • brak dress code!
  • płatny urlop na B2B - 26 dni

Obowiązki:

  • rozwijanie nowych funkcjonalności w autorskim systemie firmy,
  • opracowywanie nowych rozwiązań w systemie iOS,
  • ścisła współpraca z PO oraz UX związana z projektowaniem,
  • przeprowadzanie testów jednostkowych,
  • code reviews.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    45 210
    15 134