Inżynier Utrzymania Ruchu
  • Lowicz
Łowicz, Lowicz, Łódź Voivodeship, Polska
Maspex
15. 8. 2024

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawnego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych w wyznaczonym obszarze,
  • Nadzór nad realizacją przeglądów technicznych, remontów maszyn i urządzeń, w tym nadzorowanie oraz współpraca z firmami i serwisami zewnętrznymi,
  • Analiza awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania linii produkcyjnych,
  • Uczestnictwo w opracowywaniu i wdrażaniu projektów inwestycyjnych i modernizacji maszyn,
  • Udział we wdrażaniu procedur i narzędzi zgodnie z metodologią TPM, 5s, Kaizen, SMED,
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie produkcyjnym i Grupie Maspex.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka lub pokrewne),
  • Doświadczenie w pracy w Utrzymaniu Ruchu – atutem będzie doświadczenie w przemyśle spożywczym,
  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru mechaniki, budowy maszyn i automatyki przemysłowej,
  • Znajomość rysunków technicznych w środowisku Autocad, ZWcad,
  • Umiejętności pracy w zespole i zarządzania zespołem,
  • Biegła obsługa komputera i dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Uprawnienia SEP gr. E1, E2,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje,
  • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu techniki przemysłowej,
  • Stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​, świadczenia socjalne, dofinansowanie posiłków, paczki świąteczne, działania dedykowane dla rodziny i inne.

  • Praca Łowicz
  • Inżynier Łowicz
  • Łowicz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567