Inżynier sprzedaży
  • Szamotuły
Szamotuły, Szamotuły, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży hydrauliki siłowej, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera sprzedaży.

Jeśli masz doświadczenie i wiedzę merytoryczną z obszaru hydrauliki siłowej, to daj nam się poznać i aplikuj!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży
  • znajomości zagadnień związanych z hydrauliką siłową - wymóg konieczny
  • znajomości rynku maszyn i urządzeń mobilnych
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy mobilnej w zadaniowym trybie czasu pracy
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • samochód służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zadania

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo produktowe i techniczne
  • przygotowywanie ofert techniczno-cenowych
  • ścisła współpraca z Działem Technicznym w zakresie tworzenia specyfikacji technicznych
  • negocjowanie kontraktów i warunków współpracy

  • Praca Szamotuły
  • Inżynier Szamotuły
  • Szamotuły - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648