Inżynier projektu/koordynator
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
DAAS Sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja realizowanych inwestycji, wsparcie techniczne
  • analiza techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót
  • przygotowanie części technicznej i handlowej oferty

WYMAGANIA:
  • wykształcenie z zakresu budownictwa
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności analityczne
  • samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania
  • gotowość do wyjazdów- warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • dofinansowanie karty sportowej
  • prywatna opieka medyczna
  • ciekawe i rozwojowe projekty

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.