Inżynier - Projektant Instalacji Elektrycznych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Square One Resources
17. 10. 2024

Dla naszego Klienta, współpracującego ze światowymi lidearmi z branży automotive, szukamy osoby na rolę Inżyniera - Projektanta Instalacji Elektrycznych.
Tryb pracy: praca stacjonarna w Poznaniu + delegacje zagraniczne (opłacone).
Zadania:
- Tworzenie schematów instalacji elektrycznych na podstawie wytycznych oraz z uwzględnieniem standardów branży motoryzacyjnej (doświadczenie w obszarze automotive będzie atutem),
- Utrzymywanie prawidłowych relacji z klientami oraz koordynacja projektów w języku niemieckim lub angielskim.
Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji.
Oczekiwania:
Znajomość programu Eplan oraz doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych.
Swobodne posługiwanie się przynajmniej jednym językiem obcym - angielskim lub niemieckiem.
Prawo jazdy - B.
Wykształcenie wyższe, z preferencją dla kierunków związanych z elektryką.
Otwartość na sporadyczne wyjazdy służbowe za granicę.
Proponujemy:
- Współpracę długofamową w oparciu o umowę o pracę.
- Szkolenia specjalistyczne, które podniosą Twoje kwalifikacje.
- Doświadczony i pryjazny zespół.
- Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania zadań, w tym auto służbowe na czas delegacji.
- Udział w międzynarodowych projektach.
Dodatkowo:
- Prywatna opieka medyczna.
- Ubezpieczenie na życie.
- Możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji.
- Dofinansowanie szkoleń, kursów i nauki języków.
- Swobodna atmosfera (brak dress code)
- Parking dla pracowników.

  • Praca Poznań
  • Projektant Poznań
  • Projektant gier komputerowych Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699