Inżynier oprzyrządowania
  • Głogów Małopolski
Głogów Małopolski, Głogów Małopolski, Podkarpackie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + roczna premia (10%)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilność zatrudnienia oraz duże możliwości rozwoju
  • Pakiet benefitów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w procesach przetwarzania tworzyw sztucznych metodą wtrysku i konstrukcji form wtryskowych
  • Wiedza z obszaru wdrażania nowych produktów, opracowania dokumentacji projektowej, kontroli, jakości
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac w zakresie projektowania i wdrażania form wtryskowych w ramach wdrażania nowych wyrobów oraz dublerów form stosowanych w obszarze Fabryki
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną form wtryskowych - opracowanie kart formy, przygotowanie wymagań do wyceny, opracowanie technicznego porównania ofert w procesie zakupów
  • Problem solving i optymalizacja narzędzi wtryskowych