Inżynier Mechanik/ Konstruktor
  • Nysa
Nysa, Nysa, Opolskie, Polska
JT S.A.
17. 10. 2024

Jesteśmy wiodącą firmą branży budowlanej, realizującą kontrakty inżynieryjne z zakresu infrastruktury gazowej, paliwowej i wodno-kanalizacyjnej. Zatrudniamy obecnie ponad 200 pracowników, w tym Inżynierów, Spawalników i Kontrolerów Jakości.
Poszukujemy pracownika na stanowisko: Młodszego Inżyniera Budowy
Lokalizacja: Cała Polska
Młodszy Inżynier Budowy
Twój zakres obowiązków
• bieżące wsparcie projektów w obszarze standardów technicznych, wymagań prawnych i normatywnych, dotyczących wykonywanych prac,
• nadzorowanie zadań na budowie powierzonych przez Kierownika Budowy/Robót
• kontrola i rozliczanie czasu pracy ludzi i sprzętu własnego lub/i podwykonawców
• dbałość o poprawności i terminowości wykonywanych prac oraz ich odbiór
• uczestniczenie w opracowywaniu planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych dla realizowanych zada ń
• tworzenie dokumentacji powykonawczej
• możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów
Nasze wymagania
• wykształcenia wyższego kierunkowego (budownictwo /inżynieria wod. Kan/ gazownictwo/budownictwo, energetyka)-student ostatniego roku
• dobra znajomość Excela
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• dokładność i zaangażowanie, skrupulatność
• otwartości na zdobywanie nowych umiejętności i naukę
• prawo jazdy kat. B
To oferujemy
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• dodatkowy system premiowy
• możliwość rozwoju zawodowego
• uczestnictwo w prestiżowych projektach budowy infrastruktury gazowej
• przyjazną atmosferę pracy
• wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności
• pokrycie kosztów zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach
• Opiekę medyczną w prywatnej placówce
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

  • Praca Nysa
  • Mechanik Nysa
  • Inżynier Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776