Inżynier Jakości
  • Jawor, Biskupice Podgórne
dolnośląskie, Jawor, Biskupice Podgórne, Dolnośląskie, Polska
QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
15. 5. 2022

QSense - to firma, która świadczy swoim Klientom usługi w zakresie kontroli jakości i logistyki. Obsługujemy największych producentów z branży automotive na terenie Dolnego Śląska.

Współpracujemy z największymi, a zarazem najbardziej prestiżowymi klientami w branży (DAIMLER, GRUPA VOLKSWAGEN, VOLVO, BMW).

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z Klientem
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Koordynowanie prac zespołu jakościowego
  • Wdrażanie i usprawnianie systemu zarządzania jakością
  • Wspieranie Inspektorów Jakości w prowadzeniu analiz i podejmowaniu decyzji dla wyrobów zablokowanych w trakcie jak i po procesie produkcji
  • Dobór metod kontroli i nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 10-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku nabyte w firmach produkcyjnych
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie biegłym
  • Znajomość technik rozwiązywania problemów, koncentracja na szczegółach, umiejętność analizy i interpretowania danych
  • Znajomość narzędzi jakościowych: APQP, PPAP, MSA, CP, SPC, GD&T, CQI-20 EPS, 8D
  • Audytor systemu zarządzania jakością IATF lub VDA 6.3

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Karta Multisport
  • Pracę i projekty pełne wyzwań