Inżynier IT (Systemy Sieciowe)
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
WASKO S.A.
16. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wdrażanie rozwiązań sieciowych w zakresie LAN, WAN, WLAN oraz systemów bezpieczeństwa IT.
  • Planowanie i implementacja zaawansowanych rozwiązań sieciowych na potrzeby klientów.
  • Bezpośrednia odpowiedzialność za konfigurację oraz optymalizację wdrażanych systemów.
  • Rozwiązywanie złożonych problemów w sieciach klientów oraz obsługa zgłoszeń serwisowych (2/3 linia wsparcia serwisowego).
  • Współpraca z działem handlowym w kontaktach z klientami, doradztwo techniczne i pomoc w doborze najlepszych rozwiązań dostosowanych do specyfiki projektów.
  • Ciągły rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach oraz uzyskiwanie certyfikatów branżowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu sieci z wykorzystaniem urządzeń Cisco, Juniper, Aruba.
  • Doświadczenie w realizacji wdrożeń sieciowych, od fazy koncepcyjnej po pełne wdrożenie produkcyjne.
  • Zaawansowana wiedza z zakresu sieci na poziomie JNCIP/CCNP lub równoważnym, mile widziane certyfikaty potwierdzające kwalifikacje.
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z urządzeniami bezpieczeństwa UTM/NGFW, również poparte certyfikatami.

To oferujemy

  • Możliwość pracy nad nowoczesnymi i wymagającymi projektami wdrożeniowymi.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę w zespole ekspertów z przyjazną atmosferą pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Realny wpływ na realizowane projekty.
  • Atrakcyjne narzędzia pracy.
  • Parking dla rowerów na terenie firmy.
  • Parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy (dot. Gliwic).
  • Możliwość udziału w wycieczkach zakładowych - zwiedzanie kraju i zagranicy.

Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Gliwice
  • Administrator IT Gliwice
  • Inżynier Gliwice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gliwice
  • Inżynier oprogramowania Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588