Inżynier ds. Sprzedaży Sprzętu Wiertniczego
  • Cholerzyn
, Cholerzyn, małopolskie, Polska
Amago
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • kontakt z zagranicznymi dostawcami,
  • samodzielna sprzedaż maszyn wiertniczych oraz osprzętu wiertniczego w całej Polsce (wyjazdy),
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Zarządzającym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – inżynierskie,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętności miękkie i negocjacyjne,
  • doświadczenie w handlu lub wsparciu sprzedaży,
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie.
  • ukończone studia na Wydziale Wiertnictwa i Geologii lub Geotechniki.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • brak korporacyjnej atmosfery, piąteczek kończy się w Amago o 13?
  • odpowiednie wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy,
  • szkolenia produktowe,
  • zgrany i wspierający zespół.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert z dopiskiem IDS/W/2024

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

112 795
20 210