Inżynier ds. Roszczeń
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Aldesa Polska
28. 9. 2024

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa roszczeniowa kontraktów infrastrukturalnych, przemysłowych, kolejowych lub fitoutowych
  • Analiza wymagań Zamawiającego oraz innych podmiotów współpracujących w celu poszukiwania potencjalnych roszczeń,
  • Koordynowanie procesu roszczeniowego. Udział w spotkaniach zewnętrznych z Zamawiającym oraz wewnętrznych z kadrą kontraktu, celem ustalenia i rozstrzygania zakresu roszczeń,
  • Sporządzanie pism i korespondencji związanej z roszczeniami. Odpowiedzialność za terminowe i rzetelne ich przygotowanie.
  • Wspieranie merytoryczne członków zespołu w zakresie procedowania i zarządzania roszczeniami,
  • Zebranie dokumentów niezbędnych do wykazania roszczenia, w tym technicznych, jakościowych, kosztowych.
  • Bieżąca współpraca z Działem Prawnym.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji dużych kontraktów budowlanych,
  • Umiejętność zarządzania pełnym postępowaniem roszczeniowym oraz koordynacji pracy innych,
  • Dodatkowy atutem będzie umiejętność przygotowywania analizy wpływu zaistniałych okoliczności na harmonogram realizacji ( tzw. analiza ścieżki krytycznej) oraz umiejętność sporządzania kosztorysów.
  • Znajomość procedur FIDIC, praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,
  • Doświadczenie w sporządzaniu pism i dokumentacji roszczeniowej z uwzględnieniem aspektów prawnych, kontraktowych oraz technicznych,
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, dużą samodzielność i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy,
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.

  • Praca Lublin
  • Inżynier Lublin
  • Inżynier oprogramowania Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Pracownik ds. administracji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392