Inżynier ds. Narzędzi
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Aludyne Poland Sp. z o.o.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Obowiązki:

  • Prowadzenie i opracowywanie niezbędnej dokumentacji techniczno-ruchowej dla narzędzi produkcyjnych
  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji narzędzi produkcyjnych
  • Tworzenie dokumentacji TPM
  • Analiza i optymalizacja przestojów w procesie
  • Kontrola stanu realizacji, jakości i terminowości wykonywanych przez dostawców usług serwisowych
  • Dokonywanie interwencyjnych zakupów części zamiennych
  • Nadzór nad prawidłowym użytkowaniem materiałów, części zamiennych, narzędzi i sprzętu pomocniczego
  • Sporządzanie harmonogramów prewencyjnych przeglądów wytypowanych narzędzi produkcyjnych
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych- rdzenie, stemple
  • Udział w procesach wdrożenia nowych projektów

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

• Znajomość i obsługa Zintegrowanych Systemów Zarządzania

• Znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

• Mile widziana znajomość obsługi programu Solidworks w zakresie projektowania

• Mile widziane doświadczenie we współpracy z dostawcami

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego, wyjazdów zagranicznych do innych lokalizacji firmy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:

  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę

  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny

  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku

  • „Wczasy pod gruszą”

  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników

  • Dopłata do biletów miesięcznych

  • Kursy językowe

  • Karta sportowa "MultiSport"

  • Prywatna opieka medyczna